درباره ما

محصولات عالی برای اشخاص عالی


بازار نساجی ایران بعنوان یک زیر ساخت بسیار گسترده در تجارت الکترونیک با دو رویکرد  B2B  و  B2C  و باهدف رونق بخشیدن به کسب و کارهای کوچک و متوسط در حوزه صنعت نساجی ایران راه اندازی شده است.

بازار نساجی ایران بعنوان شبکه سراسری فروش و توزیع کلیه محصولات حوزه نساجی کشور به منظور تسهیل و ارتقاء روند معاملات و مبادلات در این حوزه بعنوان پروژه ای که تاثیر شگرف و قابل توجهی در سطح کلان اقتصاد کشور متصور می باشد، مطرح می گردد.

حوزه فعالیت بازار نساجی ایران ارائه خدمات یکپارچه و فراگیر در زمینه مدیریت زنجیره های تامین و توزیع کلیه منسوجات نساجی با بهرگیری از تکنولوژی و تجارت الکترونیک بر پایه هوش تجاری می باشد. 

باور داریم که کسب و کار ما صرفاً تجارت نیست، بلکه خلق بستری است برای مدیریت بهتر اقتصاد خرده فروشی و تحقق آینده ای فراتر از تصور،

استراتژی بازار نساجی ایران تبدیل شدن به شبکه سراسری فروش و توزیع کلیه منسوجات نساجی در ایران می باشد.

چشم انداز بازار نساجی ایران تبدیل شدن به بزرگترین و مشتری مدارترین بازار در کشور است، بازاری که در آن مشتریان می توانند هر چیزی را که دل شان می خواهد بصورت آنلاین جستجو، پیدا و بخرند.

بازار نساجی ایران می کوشد تا با ایجاد یک شبکه بهم پیوسته از اجزای زنجیره تامین و توزیع کلیه منسوجات صنعت نساجی، شرایط مناسب جهت سفارش   فروش و توزیع انواع منسوجات را فراهم سازد و در این میان خدمات بازار نساجی ایران شامل ذینفعان مختلفی همچون: تامین کنندگان   تولید کنندگان   توزیع کنندگان   شرکت های بازرگانی   عمده فروشان   فروشگاه های زنجیره ای   مصرف کنندگان و ... می شود.

رویکرد بازار نساجی ایران ارانه خدمات موثر در مدیریت بهینه و کارآمد زنجیره تامین و توزیع کالا در بستر تجارت الکترونیک، به فعالان حوزه زنجیره تامین و توزیع صنعت نساجی کشور است.

ماموریت بازار نساجی ایران رونق کسب و کار مشتریانش، ارائه تنوع بالایی از انواع کالا، ارائه امکان مقایسه قیمت ها، بهترین حق انتخاب و حداکثر راحتی در استفاده از نرم افزار از طریق بهرمندی از آخرین دستاوردهای مارکتینگ، فناوری اطلاعات، تبلیغات، و استفاده از ابزار   علم و خلاقیت   برای خلق فرصت و نوآوری است.

تیم ما

ما کیستیم؟


گروهی از متخصصین صنعت نساجی، حوزه فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک و تبلیغات هستیم که پر شور و با انگیزه رونق بخشیدن به کسب و کار مشتریانش را از طریق بهره مندی از آخرین دستاوردهای مارکتینگ، فناوری اطلاعات، تبلیغات و استفاده از ابزار – علم و خلاقیت – به منظور خلق فرصت و نوآوری، ماموریت اصلی خود قرار داده است.

کسب دانش و تجربه اجرایی حضور فعال در صنعت نساجی، تجارت و کسب و کار الکترونیک و تبلیغات، منابع گران بهای این گروه در  ارائه خدمات یکپارچه و فراگیر در زمینه مدیریت زنجیره های تامین از تولید، توزیع و مصرف کلیه منسوجات نساجی با بهرگیری از تکنولوژی و تجارت الکترونیک بر پایه هوش تجاری بوده است.

خدمات ما برای شرکت های کوچک و متوسطی که مایل به بهینه سازی عملکرد خود هستند ، طراحی شده اند.  از ما برای فروش محصولات و یا تامین مواد اولیه کسب و کار خود کمک بگیرید. ما بازاری به وسعت ایران بزرگ برای محصولات  شما ایجاد می کنیم. 

تیم ما

گالری تصاویر


تیم ما


کارمند
ابوالفضل زراعت دوست
مدیر عامل